Pár slov o mě…

Jmenuji se Petr, většina mě zná spíše pod nickem z facebookového profilu Petr Igelit, který mám již spoustu let, ale moje zaměření se lety poněkud vytříbilo a přetavilo do úplně jiné podoby než je můj přívlastek – igelit.

Asi před patnácti lety jsem začal zkoušet vyrobit první věci ze dřeva, později ze železa. Vedly mě k tomu sympatie k BDSM pomůckám, vychytávkám a účelovým hračičkám sloužícím především k poutání a omezení pohybu. Díky změně povolání jsem se později dostal k práci s nerezovou ocelí, která mi neskutečně rozšířila obzory.

Inspiraci pro své výrobky hledám hlavně na internetu, přemýšlím jak věc, která mě zaujme na obrázku, přetavit do reálné podoby, aniž bych přímo kopíroval. Nevyrábím a ani nebudu vyrábět na sklad, vyrábím na zakázku. Vždycky je to o nadšení, nákresech, představivosti v hlavě a nakonec i vymýšlení jak to udělat co nejlépe a když je na konci spokojený zákazník a pochvala, je to pro mě ta nejlepší odměna. Kreativní práce s kovem a dřevem mě neskutečně baví a každý můj výrobek je originální.

Svou dílnu mám nedaleko Hradce Králové, vystavuji občas své výrobky na některých akcích v Praze i Brně a hodně lidí se mě ptá, co vše jsem již vyrobil, kde si mohou prohlédnout… Mám sice vytištěný katalog své tvorby, ale dnes se zboží prohlíží a prodává především na internetu – proto vítejte na mých stránkách – pokochejte se mými nápady i nápady mých přátel a známých, které jsem proměnil ve skutečnost – vítejte na stránkách Petr Bond Art.

Pokud Vás něco zaujme, neváhejte mě kontaktovat a zeptat se na cokoliv. Jsem otevřen novým nápadům a podnětům.

Petr

Poděkování svému PR týmu: Kacířovi za nové logo a internetové i facebookové stránky a Petře Poděbradské (Xena) za úpravu textů a fotek.